Нови звездни двойки през лято 2011

Някои се разделят, други се събират, в резултат на което Холивуд има четири нови звездни двойки.

Мел Гибсън, след фиаското с Оксана Григориева, намери нова страст отново с чужденка. Гибсън обаче явно вече е загърбил миналото и е започнал връзка с модела Стела Моузи. Двамата били снимани няколко пъти заедно, включително по време на пътуване до Скай Бар в Лос Анджелис.

Леонардо Ди Каприо след неочакван срив в дългогодишните отношения с манекенката Бар Рафаели, намери любовта в лицето на зашеметяващата Блейк Лайвли. Двамата минаха по червения килим на филмовия фестивал в Кан, а след това заминаха на романтично пътуване в Италия. След Рим и Венеция двамата бяха забелязани в Калифория, но все още никой не издава от колко време и дали са заедно.

Дженифър Анистън се запозна с новата си изгора Джъстин Теру на снимачната площадка на филма „Wanderlust“ миналата година. Връзката им станала толкова сериозна, че Дженифър помолила Джъстин, който има апартамент в Ню Йорк, да се премести в имението й в Бевърли Хилс.

Джесика Бийл и Джерард Бътлър са другата „прясна“ звезда двойка. Двамата бяха забелязани заедно в Калифорния, но за сега твърдят, че са „просто приятели“.

Автор : kozmetikata.com

VN:F [1.7.8_1020]
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.7.8_1020]
Rating: 0 (from 0 votes)
Нови звездни двойки през лято 20115.0102

Напишете коментар


*